Платіжні рішення для стартапів

В стартапах важлива гнучкість — вона допомагає швидко адаптуватися до ринку. Обираючи Cascad, ви обираєте гнучке та сучасне платіжне рішення.

Підключити Cascad
Стартапи - Бізнес-рішення - Cascad.com Стартапи - Бізнес-рішення - Cascad.com
Стартапи - Платіжне рішення - Cascad.com

Комплексне рішення
для нових бізнес-проектів

Просте підключення

Технічна підтримка Cascad допоможе швидко підключити і налаштувати платіжний сервіс на сайті, тому ви зможете приймати платежі одразу після інтеграції.

Просте підключення  - Стартапи - Cascad.com

Повний контроль над платежами

Ви отримаєте доступ до особистого кабінету з інформацією щодо рахунків та детальною аналітикою прийому платежів, яку можна завантажити на пристрій у будь який час доби. Крім того, в кабінеті мерчанта ви зможете налаштувати платіжну сторінку і керувати правами доступу.

Повний контроль над платежами - Солюшн - Стартапи - Cascad.com

Безпека

Технології Cascad повністю відповідають сучасним вимогам безпеки онлайн-платежів, зокрема — стандарту PCI DSS. Ми також розробили власну антифрод систему, що допомагає визначати і блокувати шахрайські операції на ранніх етапах.

Безпека - Стартапи - Cascad.com

Підтримка 24/7

Наш сервіс підтримки працює цілодобово та без вихідних. Крім того, ми надаємо необхідну технічну документацію, консультації та підтримку фахівців на всіх етапах інтеграції.

Підтримка 24/7 - Платіжне рішення - Стартапи - Cascad.com

Оптимізація витрат

З платіжним рішенням Cascad ви зможете приймати оплату від клієнтів онлайн, а також підключити будь-яку кількість проектів до одного кабінету.

Оптимізація витрат - Платіжне рішення - Стартапи - Cascad.com

Як підключити Cascad?

Зворотній зв'язок

  • ФОП
  • Юридична Особа
  • Приватна Особа
Безпека платіжних данних.

Технології Cascad повністю відповідають сучасним вимогам безпеки онлайн-платежів, зокрема — стандарту PCI DSS. Ми також розробили використовуємо власну анти фрод систему, що допомагає визначати та блокувати шахрайські операції на ранніх етапах.

Показати більше
Приховати

Консультація.

Дякуємо за вашу заявку.

Ми зв'яжемось з вами в найближчий час
і відповімо на ваші запитання.

Зрозуміло